nowości

 

 

22-08-2013

MASAŻ KAMIENIAMI

 

Masaż gorącymi kamieniami ma na celu odblokowanie i przywrócenie prawidłowego przepływu energii Yin i Yang, oraz osiągnięcie relaksu na poziomie duchowym i fizycznym. Stosowane olejki eteryczne potęgują doznania relaksu i wpływają na osiągnięcie harmonii i równowagi.

> Czytaj dalej...

 

25-07-2011

GIMNASTYKA SENIORA

 

O wpływie ruchu i ćwiczeń na organizm człowieka wiedzieli hindusi 3000 lat temu, grecy 2500 lat temu, a chińczycy 4000 lat temu. Dynamiczny rozwój współczesnej cywilizacji to ograniczanie ruchu na rzecz konsumpcji gadżetów ; zamiast chodzić – jeździmy samochodem, tradycyjne zakupy często zastępujemy zakupami internetowymi, opłaty bankowe przed monitorem, gry i zabawy komputerowe. Niejednokrotnie te gadżety są przydatne i konieczne, ale nadmierne ich używanie prowadzi do konfliktu z naszym organizmem i ciałem. Maszyneria naszego ciała to harmonia i współpraca wielu układów i narządów. Tę harmonię zapewnia codzienny ruch i ćwiczenia.

> Czytaj dalej...

 

23-02-2011

GIMNASTYKA RODZINNA

 

Utworzenie GIMNASTYKI RODZINNEJ ma na celu zachęcić i zmobilizować wszystkich członków rodziny do ruchu jako środka estetyki i higieny ciała. Uczymy poprzez dyscyplinę Rodzinną jak unikać zagrożeń nadmiernych obciążeń dla naszego aparatu ruchu i narządów wewnętrznych. Edukujemy poprzez wspólne ćwiczenia rodzinne o podstawowych potrzebach naszej fizjologii stanowiących o naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym...

> Czytaj dalej...