o firmie

 

 

Serdecznie i ciepło witam w gabinecie „FIZJOLECH Lech Perko”

 

Samodzielną działalność gospodarczą rozpocząłem po ukończeniu Studium Niekonwencjonalnych Metod Leczenia „Medikon” w Warszawie w roku 1998 w zakresie masażu klasycznego, leczniczego, masażu reflektorycznego stóp, masażu Siatsu, akupresury, kinezyterapii, i innych zabiegów. Wzrastające zapotrzebowanie społeczne na specjalistyczną i fachową pomoc w wielu schorzeniach aparatu ruchu i nie tylko zaowocowało współpracą z Lecznicą Lekarzy Specjalistów „Betamed” w Piastowie. W 2004 roku podjąłem się współpracy jako masażysta i kinezyterapeuta w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „RES-MED. 40” w Michałowicach. Wymagania chorobowe pacjentów motywowały i wciąż motywują do podwyższania kwalifikacji zawodowych; Medyczna Szkoła Policealna w zawodzie Technik Masażysta, Podkowiańska Wyższa Szkoła Medyczna o kierunku Fizjoterapia, Certyfikat szkolenia w Centrum Aktywnej Pomocy „RATLOMED”, Certyfikat szkolenia w zakresie stosowania aparatów do fizykoterapii BTL.
Przy współpracy z kwalifikowaną kadrą instruktorów ; mgr Akademii Medycznej w Warszawie, mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie gimnastyki korekcyjnej, usprawniającej, siłowej i modelującej z elementami Jogi, Pilates, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Misja

 

Chcemy zaspokajać potrzeby społeczne na profesjonalne rozwiązywanie problemów zdrowotnych w zakresie szeroko rozumianej fizykoterapii. Zdrowie naszego Pacjenta to programy długoterminowych zmian dotychczasowych nawyków prowadzących do wielu chorób i schorzeń. Edukacja jest równorzędnym celem z prowadzoną u nas terapią.


Naszym celem jest stałe podwyższanie poziomu oferowanych usług wraz z systematycznym podwyższaniem kwalifikacji.